ZAKUP SPRZĘTU RTV i AGD

Jak możemy Ci pomóc?

NIE ODKŁADAJ WAŻNYCH DLA CIEBIE ZAKUPÓW NA PRZYSZŁOŚĆ

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci spełniać marzenia. Możesz cieszyć się nowym telefonem albo większym telewizorem już dziś i płacić za niego w wygodnych, niskich ratach.

Marzy Ci się nowy smartfon albo większy telewizor, ale nie masz wolnych środków? Rozłóż zakupy na niskie raty.

Zakup nowego aparatu fotograficznego, pralki albo laptopa nie będzie już dla Ciebie problemem. Pożyczkę gotówkową w CreamCredit.pl możesz rozłożyć na wygodne, niskie raty i spłacać nawet przez 36 miesięcy.

Sprawdź indywidualną ofertę

Jedyna tak wysoka pożyczka
z lekką ratą

Rata już od 61 zł

łatwa do spłaty

Długi okres spłaty

nawet 3 lata

Szybka wypłata

nawet tego samego dnia

MASZ DWA DNI NA ZASTANOWIENIE

Twoja indywidualna oferta ważna jest przez 48 godzin. Wiemy, że pożyczka to poważna sprawa i potrzebujesz chwili, aby dokładnie zapoznać się z warunkami, dlatego dajemy Ci aż dwa dni na podjęcie decyzji. Możesz być pewien, że przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę.

TWOJA INDYWIDUALNA OFERTA BĘDZIE GOTOWA W 5 MINUT

Weryfikacja Twojego wniosku zajmie nam około 5 minut. Po tym czasie otrzymasz w pełni spersonalizowaną ofertę Twojej pożyczki gotówkowej w CreamCredit.pl.

MASZ MOŻLIWOŚĆ WYGODNEJ SPŁATY SWOJEJ POŻYCZKI

Dzięki równym miesięcznym ratom możesz zlecić stałą miesięczną płatność w wybranym dniu spłaty i nie martwić się płatnościami.

TO TY DECYDUJESZ KIEDY I ILE SPŁACASZ

Wybierając kwotę pożyczki i wysokość miesięcznej raty, jaką jesteś w stanie spłacać, podpowiemy Ci, na jaki okres powinieneś zaciągnąć pożyczkę, aby jej zwrot nie był dla Ciebie problemem.

Zainteresowany?

Sprawdź indywidualną ofertę
Success feedback
Error feedback
Info feedback
Warning feedback