O NAS

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów z branży finansowej. Chcemy pomóc Ci osiągnąć swoje cele i realizować marzenia. Dlatego naszą ofertę dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Unikalna pożyczka gotówkowa

CreamCredit.pl oferuje pożyczkę gotówkową, dzięki której będziesz mógł realizować swoje plany i marzenia albo szybko sfinansować niespodziewane wydatki. Dlaczego jest wyjątkowy? Ponieważ w ciągu zaledwie 15 minut masz możliwość uzyskania pożyczki aż do 40.000 zł i to całkowicie online. Tak wysoka kwota pożyczki jest dostępna całkowicie przez Internet po raz pierwszy w Polsce. Oznacza to, że nie musisz wychodzić z domu, podpisywać papierowych dokumentów ani dostarczać nam zaświadczeń pocztą. Cały proces odbywa się w 100% online. Udało się nam to osiągnąć, dzięki wprowadzeniu szybkiego systemu oceny ryzyka kredytowego i zautomatyzowanej analizie danych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy

Jesteśmy dumni, że CreamCredit.pl jest częścią Creamfinance, jednego z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się dostawców usług finansowych w Europie. Firma powstała w 2010 roku i jest częścią Creamfinance Group, która obsługuje ponad 2 miliony klientów w 7 krajach na całym świecie – na Łotwie, w Polsce, Czechach, Gruzji, Danii, Hiszpanii i Meksyku.
Wśród naszych produktów znajdują się szybkie pożyczki gotówkowe, kredyty konsumpcyjne i linie kredytowe dostępne pod 14 markami: LendOn.pl, LendOnRaty.pl, ExtraPortfel.pl, CreamCredit.pl, Creamcredit.lv, LadyLoan.lv, CreditOn.lv, CreditOn.cz, CreditAir.cz, CreditOn.ge, LendOn.dk, LendOn.mx, Creditosi.es, Contante.es.

Znak Jakości Creamcredit

Jakość naszych usług potwierdza wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy solidną firmą, która szanuje finanse swoich klientów i dba o ich bezpieczeństwo.
Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, w skład którego wchodzą pożyczkodawcy o wysokiej reputacji. Oznacza to, że zobowiązujemy się do prowadzenia swojej działalności w sposób etyczny, wiarygodny i odpowiedzialny społecznie. Szanujemy swoich klientów i zasady uczciwej konkurencji.
Chcemy pomóc Ci kontrolować Twoją sytuację finansową. Dlatego staramy się, aby nasza oferta była dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Dbamy o to, aby spełniała Twoje oczekiwania, a zwrot pożyczonych pieniędzy nie stanowił problemu. Działamy w dobrej wierze, nawet jeżeli masz kłopot z terminową spłatą zobowiązania – pomożemy Ci rozwiązać problem szybko i w korzystny dla Ciebie sposób.

Co nas wyróżnia

INDYWIDUALNA OFERTA

Bazując na naszym doświadczeniu w branży finansowej, wiemy, że oferta pożyczki musi być dopasowana do sytuacji klienta. Dlatego nasza oferta wyliczana jest dla każdego wnioskującego indywidualnie, a nasze wsparcie finansowe dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

OTWARTA KOMUNIKACJA

Wiemy, że starasz się rozsądnie zarządzać swoimi finansami, dlatego otwarcie informujemy Cię o kosztach zaciąganej pożyczki. Chcemy, żebyś dokładnie wiedział ile i za co płacisz.

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

Zdajemy sobie sprawę, że w życiu każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Jesteśmy po to, aby wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń. Chcemy być Twoim partnerem w rozwiązywaniu finansowych problemów.

SZYBKI PROCES POŻYCZANIA

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas. Dlatego oferujemy proces wnioskowania o pożyczkę, który odbywa się w 100% online i nie wymaga dostarczania zaświadczeń oraz formularzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić Ci ofertę pożyczki już nawet w 15 minut.

Nasza misja

Chcemy zapewnić Ci finansową stabilność w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.

Success feedback
Error feedback
Info feedback
Warning feedback